Sea of Thieves, PlayStation 5’te En Çok Ön Sipariş Alan Oyun Oldu

Dünyanın dört bir yanındaki PlayStation oyuncuları, Xbox ve PC platformuna özel olan birden çok oyunu oynamaya sabırsız gibi görünüyorlar. Bu oyunlardan biri de geçtiğimiz haftalarda Xbox tarafından açıklanan Sea of Thieves oyunu. Korsancılık oyununun PlayStation konsollarına gelişiyle ilgili öyle büyük bir ilgi var ki, oyunun ön siparişleri şimdiden listenin en üstüne yerleşmiş durumda.

Sea of Thieves’in ABD’deki ön sipariş listelerinde Rise of the Ronin, Stellar Blade ve Dragon’s Dogma 2 gibi oyunları geride bırakarak listenin başına yerleşti.

Sea of Thieves, Hi-Fi Rush, Pentiment ve Grounded gibi oyunların arasına katılarak PlayStation’a gelen ilk Xbox’a özel oyunlardan biri oldu. Sea of Thieves, 2018’de piyasaya sürüldüğünden bu yana milyonlarca kullanıcı tarafından doldurulan geniş kapsamlı bir topluluk oluşturdu.

PlayStation’daki Sea of Thieves’in çapraz platform olacağı zaten onaylanmıştı. Bu da PlayStation üzerinden oyuna erişen oyuncuların, PC ve Xbox platformlarındaki arkadaşlarıyla bağlantı kurabileceği anlamına geliyor.

Son olarak, Sea of Thieves’in 30 Nisan tarihinde PlayStation’da yayınlanacağını da belirtelim. Oyunun yayınlanmasına haftalar kalmışken, oyuna yeni başlayacak oyuncular için hazırladığımız detaylı Sea of Thieves rehberimize göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x