Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Romantik Milano Pozları Yabancı Hayranlarının Bile Dibini Düşürdü

Türkiye’nin en beğenilen oyuncuları arasında yer alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, baş başa romantik bir tatil için yurt dışına uçtu. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü çiftin romantik pozlarına beğeni yağdı. Özellikle yabancı hayranlarının yorumlarda içi gitti!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aşkı 2013 yılında yayınlanan Çalıkuşu dizisi setinde başlamıştı.

Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserlerinden biri olan Çalıkuşu’nun ikinci kez televizyona uyarlandığı yapımda, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit başrolleri paylaşmıştı. İkilinin aşkı da o dönemde sette başlamıştı.

Uzun süre ilişkileri devam eden çift 2017 yılında evlenme kararı almış ve Sait Halim Paşa Yalısı’nda yaptıkları düğünle dünyaevine girmişlerdi.

Hatta hatırlarsanız o dönemler Fahriye Evcen’in gelinliği ve Burak Özçivit’in damatlığı sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer almıştı. Fahriye Evcen düğününde üç farklı gelinlik giymeyi tercih etmişti.

Daha sonrasında ailelerini büyütmeye karar veren çift, 2019 yılında ilk çocukları Karan’ı, 2023 yılında ise Kerem’i kucaklarına almışlardı.

Şimdilerde minik bir delikanlı olan Karan’ın fotoğraflarını sık sık görsek de, Evcen ve Özçivit sosyal medyada henüz küçük Kerem’in yüzünü göstermemeyi tercih ediyor. Daha çok yüzündeki emojilerle görüyoruz Kerem Özçivit’i.

Sosyal medyada birlikte yaptıkları paylaşımlara da beğeni yağıyor bildiğiniz gibi.

Fahriye Evcen’in 13,7 milyon, Burak Özçivit’in ise 24,8 milyon takipçisi var. Çiftin yurt dışı hayran kitlesi epey büyük. Özellikle rol aldıkları tarih dizileriyle son yıllarda daha da büyük bir kitleye ulaşmış durumdalar.

Bu yüzden Fahriye Evcen geçtiğimiz Ekim ayında küçük bir lince uğramıştı hatta.

Sosyal medyada oğlu Karan’ın Cadılar Bayramı etkinliği için kurulmuş konsept alanın önünde fotoğraf çektiren ve bunları sosyal medyaya yükleyen Evcen’e, hem Türk hem yabancı takipçileri tepki göstermişti.

Ne yapsalar olay olan çiftin son olarak İtalya, Milano’ya gidip baş başa tatil yaptıkları görüldü. Birlikte verdikleri pozlar ise görenleri mest etti.

Burak Özçivit’in bir iş dolayısıyla Milano’ya gittiği, Fahriye Evcen’in ise eşini yalnız bırakmadığını söylendi.

Paylaşımlar arasında en dikkat çeken pozlar ise Fahriye Evcen’in yanında olduğu fotoğraflar oldu.

??

??

??

??

‘Benim ülkemde ! Umarım sen ve karın Milano’yu seviyorsunuzdur ❤️’

‘Uzun bir meslekten sonra sonunda Türk drama sektörünün #Golden çiftini bir arada gördüm, Maşallah merhaba ikiniz de nasılsınız, sizi ve gülüşünüzü görmek çok güzel?????’

??

‘Birbirleri için yaratıldılar ??? Çok güzel bir sevgi, Bay Özçivit her zaman güzel karısına kanıtlar, birçok takıntılı hayran aksini söylese de…. İşte bu güzel çiftin gerçek ve gerçek aşkının kanıtı!! ‘

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x